Sevgilimden Son Mektup 1080P 6.7

Sevgilimden Son Mektup

The Last Letter From Your Lover

1965te yazılmış bir dizi aşk mektubu bulan bir gazeteci, gizli bir ilişkinin ardındaki gizemi çözmek için harekete geçer ve bu sırada kendisi de aşka yelken açar. (16 yaş ve üzeri için uygundur)Sevgilimden Son Mektup film karakterleri kimlerdir?

Jennifer Stirling, Lawrence Stirling, Mrs. Cordoza, Ellie Haworth, Andrew, NickSevgilimden Son Mektup film oyuncuları kimlerdir?

Shailene Woodley (Jennifer Stirling), Joe Alwyn (Lawrence Stirling), Wendy Nottingham (Mrs. Cordoza), Felicity Jones (Ellie Haworth), Jacob Fortune-Lloyd (Andrew), Ncuti Gatwa (Nick)Sevgilimden Son Mektup Gişesi Nedir? The Last Letter From Your Lover Hasılatı Ne Kadar?

$1,451,974 Milyon Dolardır.Sevgilimden Son Mektup Nerede Çekilmiştir?

Mayorka İspanya, Leicestershire İngiltere, Londra İngiltere

Çekim Yerleri: İspanya ve İngiltere olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Blueprint Pictures, The Film Farm, Canal+ olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Sevgilimden Son Mektup Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Sevgilimden Son Mektup Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Dram Web Sitesi: https://www.blueprintpictures.com/#/the-last-letter-from-your-lover/
Benzer Filmler
Yorum Alanı