Paws of Fury: The Legend of Hank 1080P 5.6

Paws of Fury: The Legend of Hank

Paws of Fury: The Legend of Hank

Şansı zor olan bir tazı, kendisini kedilerle dolu bir kasabada, onları acımasız bir kötü adamın köylerini haritadan silmek için yaptığı kötü plandan korumak için bir kahramana ihtiyaç duyarken bulur. İsteksiz bir akıl hocasının yardımıyla, mazlumumuz kasaba samurayı rolünü üstlenmeli ve günü kurtarmak için köylülerle birlikte çalışmalıdır.Paws of Fury: The Legend of Hank film karakterleri kimlerdir?

Hank, Jimbo, Ika Chu, Emiko, The Shogun, OhgaPaws of Fury: The Legend of Hank film oyuncuları kimlerdir?

Michael Cera (Hank), Samuel L. Jackson (Jimbo), Ricky Gervais (Ika Chu), Kylie Kuioka (Emiko), Mel Brooks (The Shogun), George Takei (Ohga)Paws of Fury: The Legend of Hank Gişesi Nedir? Paws of Fury: The Legend of Hank Hasılatı Ne Kadar?

$17,137,876 Milyon Dolardır.Paws of Fury: The Legend of Hank Nerede Çekilmiştir?

Québec Kanada, Çin, İngiltere, ABD

Çekim Yerleri: Kanada, Çin, İngiltere ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Nickelodeon Movies, Align, Aniventure olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Paws of Fury: The Legend of Hank Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Paws of Fury: The Legend of Hank Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Benzer Filmler
Yorum Alanı